Výhody

Výhody

1. Vysoká pružnost více informací

VSCloud dokáže pružně reagovat na okamžitou potřebu výkonu Vašeho serveru. Kdykoliv si můžete výkon Vašeho živého serveru online navýšit či snížit podle aktuální zátěže a platíte jen za aktuálně nastavený výkon. Servery lze rovněž kdykoliv zapínat a vypínat. U vypnutého serveru jsou zpoplatněna pouze uložená data na pevném disku vypnutého serveru. Každému serveru u VSCloud lze nastavit 1 až 16GB RAM, 1 až 16 vCPU a 10 až 250GB prostoru pevného disku.

2. Vyšší spolehlivost více informací

Servery provozované v prostředí VSCloud dosahují vysoké dostupnosti a jsou spolehlivější než fyzické či virtuální servery. Cloudová infrastruktura VSCloud je odolná vůči výpadku jednotlivých prvků infrastrkutury VSCloud. Živý server ve VSCloud tak není vázán na jeden fyzický server, u kterého se může nastat porucha, ale je umístěn ve virtuálním cloudovém prostředí, které se skládá z obrovského množství fyzických výpočetních a diskových jednotek. Riziko výpadku serveru ve VSCloud z důvodu poruchy fyzické infrastruktury je tak eliminováno.

3. Špičkové technologické zázemí více informací

VSCloud je provozován ve špičkovém technologickém zázemí telekomunikačního operátora VSHosting. Infrastrastruktura VSCloud je tak umístěna v datovém centru TIER3+, které disponuje zálohovaným přívodem elektrické energie ze dvou nezávislých zdrojů se zálohováním v režimu N+N, chlazením se zálohou v režimu N+2 a připojením na kvalitní 30Gbps páteřní síť s přímým přístupem do evropských peeringových center (NIX.CZ, SIX.SK a další) a na upstream TIER 1 operátorů.

4. Pohodlí více informací

Založení nového serveru nebylo nikdy snažší. Díky VSCloud již není nutné kupovat servery, umisťovat je v datacentru, montovat, řešit poruchy a v případě upgradu kupovat a montovat další komponenty. Vše lze provést ve VSCloud během pár minut několika kliknutími.

5. Přidaná hodnota více informací

Snažíme se našim klientům ve VSCloud zajistit co možná nejvyšší přidanou hodnotu a ušetřit jim tak čas. I z tohoto důvodu neustále pracujeme na vytváření samoinstalačních šablon, které samy provedou celou instalaci serveru za Vás. Instalaci tak lze sledovat z pohodlí domova či kanceláře. Ve VSCloud stále pracujeme na dalších funkcích, mezi které patří například automatizované aplikační zálohování klientských živých serverů do oddělené lokality a další.

6. Technická podpora více informací

Klienti VSCloud mají k dispozici nonstop technickou podporu zajištěnou našimi serverovými specialisty. Technická podpora je dostupná telefonicky a emailem.

Co je to VSCloud

VSCloud je globální cloudový projekt, který zajišťuje serverovou infrastrakturu formou služby (Infrastructure as a Service). Posláním VSCloud je ušetřit správcům serverů a provozovatelům internetových projektů finanční prostředky a čas, zvýšit spolehlivost jejich serverů a v neposlední řadě zajistit maximální pohodlí při správě živého serveru. Při vytváření služby VSCloud jsme se snažili zkombinovat ty nejlepší vlastnosti z fyzických serverů (vysoký výkon), cloudových služeb (pružnost) a virtuálních serverů (nízké ceny).

VSCloud je vhodný pro běžné uživatele s jejich nenáročnými požadavky na testovací či herní server až po velké firmy, které hledají robustní řešení pro jejich rozsáhlé internetové řešení. Každý nově registrovaný uživatel od nás získá 100Kč na vyzkoušení služby.

Technické pozadí VSCloud

VSCloud se skládá z mnoha výpočetních a diskových jednotek. Výpočetní jednotky obsahují minimálně 24 procesorů a řádově desítky až stovky GB RAM. Diskové jednotky jsou založeny na velkém množství rychlých SAS disků a rychlých řadičích s desítkami GB cache. Celá infrastruktura je propojena pomocí 10Gbps technologie. VSCloud disponuje 40% volných prostředků z celkové kapacity infrastruktury. Je zde tak technologicky zajištěna velká výkonnostní rezerva.

V případě výpadku části infrastruktury VSCloud jsou živé servery klientů automaticky okamžitě puštěny na jiné části cloudu. V případě plánované údržby či odstávky části infrastruktury VSCloud se virtuální servery klientů automaticky a za běhu přesouvají na jinou část infrastruktury. Celá infrastruktura je z hlediska vytížení jednotlivými klientskými servery udržována automatizovaně a neustále ve vyrovnaném rovnoměrném režimu ( v případě větší zátěže části klientských serverů se zátěž v reálném čase rozkládá rovnoměrně po celé infrastruktuře).

Pro větší náhled klikněte na obrázek

Podpora Linux/Windows

Neomezenávýpočetní kapacita

Vysokádostupnost

Placenídle reálné spotřeby

On-linemonitoring

PřístupVyhrazená konzole

Co je to VSCloud Založit účet

Vzorová kalkulace

cpu
CPU 1 xcpu
RAM 1 GBcpu
HDD 10 GB


Denní náklady 16.83 CZK


Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a dostanete od nás kredit ve výši 100Kč na vyzkoušení služby VSCloud.